Tanıtım

Aks Cooling Nem Alma ve Kurutma Makineleri ile Basınçlı Hava Kurutucuları bir çok sektörün ihtiyacına cevap verebilecek şekilde teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilmiş cihazlardır. Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme aşamaları sayesinde geniş kullanım alanlarına sahip, taşınabilir kullanması kolay bakım ve tamir giderleri en aza indirilmiş mükemmel cihazlar ortaya çıkmıştır.

Kurutma ve Nem Alma Makineleri ;
Üzerindeki Mikro İşlemci ile nem, zaman ve kapasite kontrolü yapabilir
UV Mavi ışık teknolojisi ile hijyenik kurutma yapar
Turbo sistem ile daha hızlı kurutur
Toz filtresi ile kurutulan ürünler temiz kalır

Nem Alma ve Kurutma

Basınçlı Hava Kurutucu

Kurutma ve Nem Alma Makinesi Resimleri

Aks Cooling Kurutucu Başarı Grafiği

Kurutma ve Nem Alma Makinelerimiz sayesinde müşterilerinize eskiye göre daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilirsiniz. Hizmet kalitenizin yükselmesi müşteri sayınızı hızla arttıracaktır.

Enerji Tasarrufu 50%
Toz ve Partikül Engelleme 98%
UV Mavi Işık Hijyen 96%
Zaman Tasarrufu 90%

Turbo Çalışma Sistemi

Kurutulacak ortamda ürünlerin daha hızlı kurutulması isteniyorsa turbo sistemi devreye girer ve daha kısa zamanda ortamda bulunan ürünler ısınarak nem salmaya başlarlar. Hızla nem toplanmaya başlanmış olur ve kurutma zamanı kısalır.

UV Mavi Işık Teknolojisi

Kurutulan ortamda bulunan hava içerisinde, nemden dolayı bakteriler oluşur. Bu tip bakteri, ve diğer zararlı unsurlar UV mavi ışık teknolojisi ile yok edilerek hem kurutma odalarında oluşan kokuları önler hem de ortamdaki havayı steril etmiş olur.

Mikro İşlemci Kontrolleri

Isı termostatı ile cihazlarımızı istenilen ortam sıcaklıklarında çalıştırılarak kurutma yapılır. Nem kontrolü ile ortam istenen nem oranında tutulur. Ayarlanan nem oranına gelince makine otomatik durur. Zaman ayarı ile hem işinizi planlar hemde tasarruf etmiş olursunuz, makine ayarladığınız kurutma zamanı kadar çalışıp otomatik olarak durur.

İletişim

Güçlü Marka

Aks Cooling Nem Alnma ve Kurutma Makineleri halı yıkama, gıda, denizcilik, kimya, tarım, kozmetik, inşaat, otel, kapalı yüzme havuzları, kereste, kâğıt, nem oranı yüksek depolar, tekstil sektörlerinde kurutma ve şartlandırılmış ortam hazırlamada kullanılmaktadır.
TSE, CE, ISO gibi kalite belgelerine sahip ürünlerimizin yurt dışına ihracatını da yapmaktayız.

Mükemmel Sonuçlar

Aks Cooling marka kurutucularının geliştirme ve üretim aşamalarında günümüzde ki en üst seviyedeki teknolojiler kullanılmıştır, bu mükemmel cihazlar ile işlerinizde en iyi sonuçları elde eder müşterilerinize karşı rakiplerinizden önde olursunuz.